Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Promohouse Nieruchomości

Norwida 7/11U Międzyzdroje

Mapa

792 688...

792 688 000

biuro nieczynne

specjalizacje: nieruchomości gruntowe, nieruchomości mieszkaniowe

O nas

Nie zawsze zakładamy krawaty, za to zawsze wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów. Zamiast zbędnej kurtuazji kładziemy nacisk na skuteczność i szybkość działania.

Promohouse to nowoczesne Biuro Obrotu Nieruchomościami, które w innowacyjny sposób podchodzi do procesu kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Działamy w powiecie kamieńskim, w pasie od Międzyzdrojów po Rewal.

Wyróżnia nas to, że przez wiele lat gromadziliśmy wiedzę i kontakty w świecie reklamy i marketingu, a zdobyte doświadczenie wspiera naszych klientów na każdym etapie współpracy.

Nie oszukujmy się. Domów czy mieszkań nie kupuje się tak często, jak śniadaniowych bułek, nowych butów czy ulubionych perfum. To decyzja nieporównywanie ważniejsza, bo mocno oddziaływająca na całe życie.

Szukając miejsca, które ugości w swoich ścianach wszystkie Twoje marzenia i wizje tego, czym i jaki powinien być dom czy mieszkanie, warto pokusić się o powierzenie tego procesu specjalistom od rynku nieruchomości, którzy całym swoim zaangażowaniem będą działać w Twojej sprawie.

Promohouse to biuro z licencją, a także dużym doświadczeniem w branży internetowej. Otworzymy przed Tobą nieograniczony niemal dostęp do możliwości, z których z pewnością uda się wyłuskać tę, której oddasz swoje radosne TAK!

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

101

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Promohouse Nieruchomości

Filtruj

429 000 zł30,50 m² 14 065,57 zł/m²

Julian Buff

Julian Buff

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

W naszej ofercie kawalerka o powierzchni 30,5 m , położona w centrum Świnoujścia przy ul. Lechickiej. Mieszkanie znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł71,90 m² 5 549,37 zł/m²

Julian Buff

Julian Buff

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

W naszej ofercie lokal użytkowy położony w jednej z najbardziej ruchliwych części Świnoujścia. To propozycja dla osób szukających miejsca...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

Oskar Maścienica

Oskar Maścienica

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

W naszej ofercie bezczynszowy apartament o powierzchni 55 m , stanowiący wyodrębniony lokal mieszkalny w domu położonym przy ul. Przytulnej...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 399 000 zł219 m² 6 388,13 zł/m²

Julian Buff

Julian Buff

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

W naszej ofercie dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 123,5 m (powierzchnia całkowita ok. 219 m ), położony...

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75,20 m² 11 954,79 zł/m²

Oskar Przybyszewski

Oskar Przybyszewski

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronny apartament 3-pokojowy 75,2 m z miejscem w garażu podziemnym Międzyzdroje, ul. Zwycięstwa. Oferujemy na sprzedaż bardzo ustawny...

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

Oskar Przybyszewski

Oskar Przybyszewski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:492 m²

Prezentujemy Państwu dom jednorodzinny położony w malowniczym miasteczku Wolin, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł13 m² 4 538,46 zł/m²

Julian Buff

Julian Buff

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:14 m²

W naszej ofercie murowany garaż zlokalizowany w Świnoujściu przy ul. Steyera. Garaż suchy, zadbany, z doprowadzonym prądem. Może zostać...

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł110 m² 6 809,09 zł/m²

Oskar Przybyszewski

Oskar Przybyszewski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z cichszych i bardziej zielonych części Międzyzdrojów, przy ul. Niepodległości. To miejsce...

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł180 m² 9 722,22 zł/m²

Oskar Maścienica

Oskar Maścienica

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W naszej ofercie, piękny energooszczędny dom w Śliwinie obok Rewala. Pozycja idealna dla osób ceniących sobie połączenie eleganckiego wystroju...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł50,46 m² 23 781,21 zł/m²

Oskar Maścienica

Oskar Maścienica

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W naszej ofercie wyjątkowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 50,46 m , położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji...

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 279 m² 116,50 zł/m²

Julian Buff

Julian Buff

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie działka o powierzchni 1279 m , położona w miejscowości Przybiernów, przy ul. Królowej Jadwigi. Nieruchomość znajduje...

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł63,10 m² 5 229,79 zł/m²

Julian Buff

Julian Buff

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

W naszej ofercie przestronne mieszkanie o powierzchni 63,1 m , położone na 2. piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Władysława Sikorskiego...

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł540 m² 64,81 zł/m²

Oskar Przybyszewski

Oskar Przybyszewski

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie parcela o pow. ok. 540 m2 w miejscowości Chynowo, w pobliżu Jeziora Koprowo. Parcela dedykowana pod dom mobilny / holenderski...

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł63 m² 15 714,29 zł/m²

Oskar Przybyszewski

Oskar Przybyszewski

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne i bardzo elegancko wykończone mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł15 087 m² 198,85 zł/m²

Oskar Maścienica

Oskar Maścienica

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przepiękna działka z prywatnym jeziorem i domkiem o pow. 70 m2 w Sobieradzu - 20 km od Szczecina. Jest to miejsce z duszą, idealne...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Świnoujście,zachodniopomorskie

329 000 zł31 m² 10 612,90 zł/m²

Julian Buff

Julian Buff

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie kawalerka o powierzchni 31 m , położona przy ul. Gdyńskiej w Świnoujściu. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem

Wolin,zachodniopomorskie

225 000 zł35,87 m² 6 272,65 zł/m²

Oskar Maścienica

Oskar Maścienica

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Komfortowe mieszkanie w Wolinie ul. Sienkiewicza 8 Przedstawiamy przytulne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35,87 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 248 m² 359,78 zł/m²

Oskar Przybyszewski

Oskar Przybyszewski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie przepięknie położona działka budowlana w Dziwnowie, zlokalizowana między Morzem Bałtyckiem a Zalewem Kamieńskim....

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Maszewo,zachodniopomorskie

3 999 000 zł16 890 m² 236,77 zł/m²

Oskar Przybyszewski

Oskar Przybyszewski

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:16 890 m²

W naszej ofercie nieruchomość położona w miejscowości Maszewo, 18 km od Goleniowa, 20 km od Nowogardu, 20 od Stargardu, 35 km od Szczecina. Teren...

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł987 m² 59,78 zł/m²

Julian Buff

Julian Buff

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Działka o powierzchni 987 m w Gąsierzynie ostatnia z kompleksu, blisko Zalewu Szczecińskiego. Zapraszamy do zapoznania się...

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 223 m² 102,21 zł/m²

Julian Buff

Julian Buff

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie działka o powierzchni 1223 m , położona w miejscowości Miłowo, w gminie Stepnica. Nieruchomość z wydanymi...

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł28,22 m² 17 186,39 zł/m²

Oskar Maścienica

Oskar Maścienica

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W cenie 23% vat! - Cena po odliczeniu vat: 394 309 zł! vat może odliczyć firma oraz osoba fizyczna! W naszej ofercie - apartament z balkonem...

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

Julian Buff

Julian Buff

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie działki, położone w przytulnej miejscowości Imno gmina Goleniów, o powierzchniach: 1) 1471 m2 - 70 zł/m2 2) 1000 m2 - 70 zł/m2...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł85 m² 8 823,53 zł/m²

Julian Buff

Julian Buff

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 719 m²

W naszej ofercie dom wolnostojący do wykończenia o powierzchni użytkowej ok. 85 m , położony w miejscowości Krepsko, w gminie...

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 067 m² 463,92 zł/m²

Julian Buff

Julian Buff

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

W naszej ofercie działka budowlana o powierzchni 1067 m , położona w Świnoujściu, w dzielnicy Przytór, przy ul. Bryzy Morskiej....

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Wolin,zachodniopomorskie

750 000 zł97 m² 7 731,96 zł/m²

Julian Buff

Julian Buff

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowa niższa cena! W naszej ofercie połówka bliźniaka w Wolinie przy ul. Księżnej Zofii nowoczesna przestrzeń do wykończenia według własnego...

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł44,60 m² 17 914,80 zł/m²

Oskar Maścienica

Oskar Maścienica

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

- obniżka ceny! 40 000 zł W dół! - Luksusowy apartament z miejscem postojowym Tylko 900 m od morza w Dziwnowie ! Jeden...

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł36,60 m² 15 819,67 zł/m²

Oskar Przybyszewski

Oskar Przybyszewski

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Międzyzdrojach przy samej Promenadzie Gwiazd,...

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Wapnica,zachodniopomorskie

3 000 000 zł7 789 m² 385,16 zł/m²

Oskar Przybyszewski

Oskar Przybyszewski

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:7 789 m²

W naszej ofercie do sprzedania położony niezwykle malowniczo ośrodek wypoczynkowy w Wapnicy przy Jeziorze Turkusowym. Ośrodek zlokalizowany jest...

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł31 m² 9 516,13 zł/m²

Oskar Maścienica

Oskar Maścienica

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

W naszej ofercie kawalerka o powierzchni 31 m , położona na 4. piętrze budynku we Wrzosowie. Dużym atutem tej oferty jest lokalizacja zaledwie...

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł71,68 m² 11 021,21 zł/m²

Oskar Przybyszewski

Oskar Przybyszewski

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, zadbane i odnowione mieszkanie o powierzchni 71 m , położone w samym centrum Międzyzdrojów przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Pobierowo,zachodniopomorskie

550 000 zł38,17 m² 14 409,22 zł/m²

Oskar Maścienica

Oskar Maścienica

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie dwupokojowy apartament o powierzchni 38,17 m , położony na parterze kameralnego budynku przy ul. Zachodniej w Pobierowie....

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45,13 m² 15 289,16 zł/m²

Oskar Maścienica

Oskar Maścienica

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W naszej ofercie apartament inwestycyjny z balkonem i miejscem postojowym Klimaty Bałtyku, dziwnów. Apartament dzieli od morza krótki spacer przez...

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wolin,zachodniopomorskie

320 000 zł6 048 m² 52 zł/m²

Oskar Przybyszewski

Oskar Przybyszewski

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie duża, atrakcyjna działka w miejscowości Ostromice k. Wolina. Powierzchnia działki 6200 m2 Działka z bezpośrednim dostępem do...

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 889 m² 290,63 zł/m²

Oskar Maścienica

Oskar Maścienica

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

- nowa cena! - Na sprzedaż działka inwestycyjna we Wrzosowie 1889 m , 3 km od plaży w Dziwnówku W naszej ofercie wyjątkowa działka...

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł400 m² 10 750 zł/m²

Oskar Przybyszewski

Oskar Przybyszewski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 342 m²

W naszej ofercie na sprzedaż nieruchomość w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, tj. ścisłem centrum Międzyzdrojów Atutem nieruchomości jest spora...

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł38,64 m² 15 243,27 zł/m²

Oskar Maścienica

Oskar Maścienica

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowoczesny dwupokojowy apartament z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, położony w prestiżowym kompleksie...

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł72,80 m² 10 288,46 zł/m²

Julian Buff

Julian Buff

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie przestronny apartament z antresolą i dużym balkonem o powierzchni 72,8 m , położony w sercu Międzyzdrojów przy...

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł205,60 m² 7 290,86 zł/m²

Oskar Maścienica

Oskar Maścienica

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 520 m²

W naszej ofercie przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 165,3 m , położony w miejscowości Bogucino, gmina Kołobrzeg....